Цензор.НЕТ

02.02.19 15:09

"Ні Ляшко, ні Тимошенко, ні Порошенко, ні Гриценко, ні Зеленський - ніхто не отримає від мене жодних преференцій", - Аваков

Глава МВС стверджує, що не домовлявся із жодним із кандидатів у президенти, а свою мету бачить у забезпеченні чесних виборів.

"Ні Ляшко, ні Тимошенко, ні Порошенко, ні Гриценко, ні Зеленський - ніхто не отримає від мене жодних преференцій", - Аваков

Про це міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив в інтерв'ю виданню LB.ua, повідомляє  Цензор.НЕТ.

"Я всім кандидатам чітко сформулював, що піднімаюся над процесом. Я "не в кишені у Тимошенко". Я "не воюю проти Порошенка". Я ні з ким не домовлявся. Я вважаю, найвища оцінка для мене - незалежний виборчий процес ... ні Ляшко, ні Тимошенко, ні Порошенко, ні Гриценко, ні Зеленський - ніхто не отримає від мене жодних преференцій. Хоча з кожним з них я маю регулярне, приватне, в тому числі, спілкування", - сказав Аваков.

При цьому міністр внутрішніх справ говорить, що до "співпраці" його намагалися схилити абсолютно всі кандидати в президенти. Але, за його словами, отримали відмову.

"Якщо буде публічна скупка голосів, а всі, включно з правоохоронцями і ЦВК, стануть просто розводити руками - це привід для чого завгодно: для масових протестів, для того, що новообраний український лідер буде нерукотисний в Європі ... Це є питання внутрішньої і зовнішньої легітимізації", - підкреслив Аваков.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики