Поліція відкрила близько семи кримінальних проваджень щодо порушень під час виборчого процесу, - Аваков

1066 32
Поліція відкрила близько семи кримінальних проваджень щодо порушень під час виборчого процесу, - Аваков

Більшість звернень про порушення під час виборчого процесу - це повідомлення про агітацію недозволеними методами.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, спілкуючись із журналістами після з'їзду партії "Народний фронт" у суботу, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

За його словами, серед понад 300 звернень про порушення переважають повідомлення про агітацію недозволеними методами, зокрема це білборди і засоби агітації без вихідних даних.

"Були також напади на кандидатів, зокрема і вчорашній (імовірно, йдеться про напад на кандидата в президенти Олександра Вілкула, якого облили зеленкою. - Ред.). Теж буде розслідування. Поки загалом я оцінюю, що оскільки ми підняли планку чутливості до цих порушень, треба, щоб до неї звикли, і це дуже важливо, але наразі все стабільно. Ми особливі ризики бачимо у скупці голосів, ми бачимо, що є спроби розгорнути систему підкупу виборців, є ризик цього підкупу. Уважно дивимося за цією ситуацією", - сказав Аваков.

Міністр зазначив, що зараз близько семи справ уже на стадії кримінальних справ, а не адміністративних порушень. Зокрема, вони стосуються агітації і реклами не за рахунок виборчих фондів, нападів на кандидатів і спостерігачів.

Арсен Аваков також підкреслив, що його відомство та Національна поліція забезпечать рівні права всім кандидатам у президенти на виборах.

"Я не підтримую Порошенка, і я не підтримую Тимошенко. Я не висловлю жодних інших преференцій ні моїм друзям, ні моїм противникам. Рівні права отримають всі, від Капліна до Порошенка. Це моя місія і функція, це моє принципове питання. Я хочу, щоб це всі почули. У нас є інструментарій. Насамперед ті функції, які прописані законом за Національною поліцією, вся підслідність всіх порушень - за Національною поліцією. Я дуже розраховую, що, коли ми будемо викривати порушення, ми будемо говорити про це публічно, преса і громадськість це підтримають. І я не думаю, що хтось ризикне посісти найвищу посаду в державі через підтасування і порушення", - підкреслив Аваков.

Зазначимо, що в інтерв'ю виданню LB.ua Аваков повідомляв, що на ранок 1 лютого отримано понад 500 заяв громадян та громадських організацій про порушення під час виборчого процесу.

Топ коментарі
+6 лютый
Аваков щас на коне... Взирает наполеоновским взглядом поверх голов кандидатов в президенты... Кого захочу того зачмырю, а не захочу - так помилую...
Как можно было отдать всю полицейскую систему государства в одни руки, да и те не чистые!
Кто его контролирует? Да - нихто! Он как царек себе поживает, который вертит... президентов, войну, государство и граждан.
Создал себе под-мусорскую армию гопоты (на тот случай, если его наконец сковырнут с кресла) и ведет себя как феодальный хан.
А лохи носятся с томосом тем временем...
показати весь коментар
02.02.2019 19:28
+4 Люцифер
Полиция открыла около семи уголовных производств по нарушениям в ходе избирательного процесса, - Аваков - Цензор.НЕТ 5930
показати весь коментар
02.02.2019 19:18
+3 Кирилл Лещенко
Он только до 5 считать умеИт... Полиция открыла около семи уголовных производств по нарушениям в ходе избирательного процесса, - Аваков - Цензор.НЕТ 7289
показати весь коментар
02.02.2019 19:13