Цензор.НЕТ

03.02.19 18:31

Завтра відбудеться Священний синод Православної церкви України, - телеканал "Прямий"

За даними журналістів, синод відбудеться під керівництвом предстоятеля ПЦУ митрополита Епіфанія, на порядку денному - організаційні питання.

Завтра відбудеться Священний синод Православної церкви України, - телеканал "Прямий"

Про заплановане на завтра засідання Священного синоду повідомила з посиланням на власні джерела кореспондентка телеканалу "Прямий", інформує Цензор.НЕТ.

"Не офіційно, але повідомили нам, що завтра вже відбудеться Священний синод і митрополит всієї України Епіфаній почне виконувати свої обов'язки", - сказала журналістка.

За її словами, на порядку денному - велика кількість питань. Але які саме з них будуть вирішувати першими, достеменно не відомо.

Журналістка зазначила, що, можливо, завтра обговорять, яким чином поминати митрополита Київського і всієї України Епіфанія в кожному клірі.

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, сьогодні в Софійському соборі Києва відбулася інтронізація глави Православної церкви України митрополита Епіфанія.

Нагадаємо, 15 грудня 2018 року на Об'єднавчому соборі предстоятелем Української помісної православної церкви обрали митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія, представника Української православної церкви Київського патріархату.

Тоді ж почався перехід парафій УПЦ МП у ПЦУ. В інтернеті навіть створили інтерактивну карту таких переходів. Предстоятель Православної церкви України (ПЦУ) митрополит Київський і всієї України Епіфаній заявив, що всі віряни в Україні мають добровільно обирати свій релігійний центр.

6 січня 2019 року в церкві Святого Георгія в резиденції Вселенського патріархату в Константинополі під час святкової літургії за участю Патріарха Варфоломія предстоятелю Православної церкви України Епіфанію вручили Томос про автокефалію української церкви.

9 січня в Константинополі члени Синоду Вселенського патріархату підписали Томос про автокефалію української церкви.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики