Цензор.НЕТ

04.02.19 11:18

Керівництво селищної громади на Дніпропетровщині незаконно передавало землю атовців у суборенду місцевому фермеру, - поліція

На Дніпропетровщині слідчі викрили махінацію з виділення земельних ділянок учасникам бойових дій.

Керівництво селищної громади на Дніпропетровщині незаконно передавало землю атовців у суборенду місцевому фермеру, - поліція

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Національної поліції в Дніпропетровській області.

"Підроблюючи особисті дані людей, керівники однієї із селищних територіальних громад нібито виділяли учасникам бойових дій земельні ділянки в оренду на тривалий термін. Того ж дня підписувалися документи про передачу землі в суборенду місцевому фермеру", - йдеться в повідомленні.

За даними поліції, учасники бойових дій, які нібито отримували в оренду ділянки, насправді навіть не знали про це, не підписували і не подавали жодних документів.

"Їхні особисті дані використовувалися навмання, без їхнього відома. Якщо вони випадково дізнавалися про вчинені від їхнього імені дії, фермери пропонували невеликі "відступні" за мовчання", - зазначають правоохоронці.

У поліції дізналися про схему після того, як до них звернувся один з учасників бойових дій.

"Завдяки чому слідчим вдалося зібрати докази та довести факт підробки документів, у результаті якого ділянку площею 12 гектар було передано в оренду та суборенду", - йдеться в повідомленні.

На сьогодні керівнику фермерського господарства повідомлено про підозру у вчиненні кримінального провадження за ст. 366 Кримінального кодексу України (службове підроблення).

29 січня обвинувальний акт направлено до суду.

Досудове розслідування триває. У подальшому буде надано правову оцінку діям усіх задіяних у схемі службовців селищної ради та місцевої державної адміністрації.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики