Цензор.НЕТ

04.02.19 11:35

Зеленський, Тимошенко, Порошенко, Бойко, Гриценко - лідери президентських перегонів, - соцдослідження. ІНФОГРАФІКА

Лідерами президентського рейтингу є шоумен Володимир Зеленський, лідерка партії "Батьківщина" і однойменної парламентської фракції Юлія Тимошенко, а також чинний президент Петро Порошенко.

Зеленський, Тимошенко, Порошенко, Бойко, Гриценко - лідери президентських перегонів, - соцдослідження. ІНФОГРАФІКА

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це свідчать дані опитування Центру "Соціологічний моніторинг", "Українського інституту соціальних досліджень ім. О. Яременка", компанії "Info Sapiens" і соцгрупи "Рейтинг".

Згідно з представленими в понеділок результатами опитування, готовність узяти участь у голосуванні на президентських виборах висловив 81% опитаних, де 45% - однозначно готові, а 36% - скоріше візьмуть участь.

Лідером президентського рейтингу є В.Зеленський, якого готові підтримати 21,9% тих, хто визначився з вибором і готовий узяти участь у голосуванні, Ю.Тимошенко підтримують 19,2% таких опитаних, П.Порошенка - 14,8% респондентів.

Також 10,4% опитаних підтримують співголову "Опозиційної платформи - За життя" нардепа Юрія Бойка, за лідера "Громадянської позиції" Анатолія Гриценка готові проголосувати 8,4%, за лідера "Радикальної партії" та голову однойменної парламентської фракції Олега Ляшка - 6,5%.

Крім того, 3,4% опитаних українців готові проголосувати на президентських виборах за лідера партії "Наші", нардепа Євгена Мураєва, 2,4% - за мера Львова та лідера партії "Самопоміч" Андрія Садового, за представника партії "Укроп" Олександра Шевченка 2,2% респондентів.

Рейтинг інших кандидатів - менше ніж 2%.

Водночас майже кожен п'ятий виборець із тих, хто має намір узяти участь у виборах, вірить у те, що наступним президентом стане Ю.Тимошенко (22,1%), у перемогу П.Порошенка вірять 16,6%, В.Зеленського - 11,1%, Ю.Бойка - 4,1%.

гідно з результатами соцдослідження, антирейтинг політиків очолює П.Порошенко - половина опитаних не проголосувала б за нього за жодних обставин, за Ю.Тимошенко не віддали б свої голоси майже 30% опитаних, за Ю.Бойка - близько чверті, за О.Ляшка - кожен п'ятий.

Соціологічне дослідження проводилося з 19 по 30 січня 2019 року. Було опитано 10 тис. респондентів у всіх областях України (без урахування населення АР Крим і окупованих територій Донецької та Луганської областей) старше 18 років. Статистична похибка вибірки - не більше ніж 1,0%.Зеленський, Тимошенко, Порошенко, Бойко, Гриценко - лідери президентських перегонів, - соцдослідження 01

Зеленський, Тимошенко, Порошенко, Бойко, Гриценко - лідери президентських перегонів, - соцдослідження 02

Зеленський, Тимошенко, Порошенко, Бойко, Гриценко - лідери президентських перегонів, - соцдослідження 03

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики