Цензор.НЕТ

04.02.19 22:13

У розгляді справи про розтрату бюджетних коштів на Львівському бронетанковому заводі оголошено перерву для призначення нового судді, - САП

4 лютого 2019 року Солом’янським районним судом міста Києва за участі прокурорів САП проведено судове засідання у кримінальному провадженні за фактом розтрати бюджетних коштів в ході поставки ДП "Львівський бронетанковий завод" двигунів для бронетехніки Центральному бронетанковому управлінню Збройних Сил України, що заподіяло збитків на суму понад 14 млн гривень.

У розгляді справи про розтрату бюджетних коштів на Львівському бронетанковому заводі оголошено перерву для призначення нового судді, - САП

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба САП.

У повідомленні зазначається: "Суд задовольнив клопотання прокурора про призначення запасного судді згідно з вимогами ст.320 КПК України, у зв’язку з чим у справі оголошено перерву для визначення вказаного судді за допомогою системи автоматичного розподілу.

Наступне судове засідання заплановано на 25 березня 2019 року".

Довідково: Досудовим розслідуванням встановлено, що ДП "Львівський бронетанковий завод" виграв конкурсні торги на поставку Центральному бронетанковому управлінню Збройних Сил України (ЦБТУ ЗСУ) нових двигунів В-46-6. За документами "ЛБТЗ" придбав у ТОВ "Булет Лайн" і поставив ЦБТУ ЗСУ 40 двигунів.

Проте, зібрані слідством докази свідчать, що двигуни надійшли на завод від третьої сторони без жодних документів та були не новими, а такими, що вже перебували у використанні.

До того ж, ці самі двигуни у 2008–2009 роках вже були реалізовані на внутрішньому ринку як надлишкове майно Міністерства оборони України.

САП висунуто обвинувачення п’ятьом особам: директору ДП "Львівський бронетанковий завод", його заступнику, начальнику Центрального бронетанкового управління Збройних сил, начальнику одного з відділів цього управління та засновнику ТОВ "Булет Лайн" – комерційної структури, що брала участь у схемі.

За вчинення вищевказаних кримінальних правопорушень посадовцям загрожує до 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати відповідні посади та з конфіскацією майна.

Згідно з частиною першою статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики