Цензор.НЕТ

04.02.19 21:24

Аласанію намагалися відсторонити з посади кілька разів, - член Наглядової ради НСТУ Остапа

Очільника "Національної суспільної телерадіокоманії України" Зураба Аласанію намагалися усунути з посади кілька разів.

Аласанію намагалися відсторонити з посади кілька разів, - член Наглядової ради НСТУ Остапа

Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі Громадського ТВ розповіла заступниця голови Наглядової ради Суспільного Світлана Остапа.

"В'ячеслав Козак (член Наглядової ради) влітку ставив питання про відставку Зураба, коли були резонансні події про невисвітлення Суспільним Хресної ходи. Тоді збиралися підписи у Facebook, приходив Олександр Палій (експерт з релігійних питань, ред) на засідання наглядової ради з 2,5 тис. підписів про відставку. Ми розглядали це питання, але в порядок денний так і не внесли. Потім восени Козак пропонував в порядок денний це питання, знову ж таки, більшості не набралося. […] У мене було відчуття, що ця домовленість за моєю спиною відбулася. У мене таке відчуття було ще минулого року", — зазначила Остапа.

Також вона розповіла про те, як відбувалося саме голосування щодо усунення Аласанії з посади.

"Бюлетені не були проіменовані, вони були просто надруковані. І там було одне запитання про відставку. Я голосувала проти, тому що мене така поспішна організація розгляду цього питання дивувала, і я напочатку зазначила, коли ще хотіли внести це питання в порядок денний, що це буде розглядатись під час виборів як політичне рішення, як тиск і таке інше", — розповіла вона.

Світлана Остапа розповіла, що пропонувала розглянути звіт. Якби звіт відхилили, "то були хоча б якість підстави говорити про подальшу відповідальність".

Нагадаємо, 31 січня наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України ухвалила рішення про дострокове відсторонення Зураба Аласанії з посади голови правління Суспільного мовлення.

Сам Аласанія заявив, що відсторонення його з посади відбулося з невідомих йому причин і з порушенням усіх процедур.

Читайте також: "Я член команди Аласанії", - призначений тимчасовим главою Суспільного мовлення Чернотицький відмовився виконувати обов'язки керівника

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики