Цензор.НЕТ

05.02.19 08:11

Порошенко про українських політв'язнів у РФ: Ми повернемо хлопців додому. Для Путіна вони вже як "валіза без ручки"

Ведеться складна робота для звільнення українців, які перебувають в ув'язненні на окупованих територіях Донбасу та в Криму, і українських політв'язнів у Росії.

Порошенко про українських політв'язнів у РФ: Ми повернемо хлопців додому. Для Путіна вони вже як "валіза без ручки"

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Президента, про це він повідомив в ефірі телеканалу ICTV у програмі "Свобода слова".

"Ми точно переможемо і вони точно будуть удома, бо для Путіна стає дедалі менше і менше сенсу. Для нього це вже стало як валіза без ручки. Він не знає, що з цим робити і як зберегти обличчя. Ми допоможемо повернути хлопців додому", - сказав Глава держави під час програми "Свобода слова".

Порошенко наголосив, що ведеться складна робота для звільнення українців, яких тримають в ув’язненні на окупованих територіях Донбасу і в Криму, та українських політв'язнів у Росії за участю Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Вадима Свириденка та Уповноваженого Президента з питань мирного врегулювання ситуації у Донецькій та Луганській областях Ірини Геращенко.

Нагадаємо, раніше Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повідомила, що РФ утримує понад 80 українців за їхні політичні погляди.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики