Цензор.НЕТ

05.02.19 11:03

Три парафії на Волині залишили Московський патріархат

Відразу три релігійні громади Локачинського району Волинської області перейшли на початку лютого в Православну церкву України (ПЦУ).

Три парафії на Волині залишили Московський патріархат

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Сьогодні" з посиланням на Володимир-Волинську єпархію ПЦУ.

"3 лютого за перехід з УПЦ Московського патріархату в Православну церкву України проголосували три громади Локачинського району", - йдеться в повідомленні.

Під час зборів і процедури голосування одноголосно за перехід проголосували мешканці сіл Сірнички, Семеринське та Зубильне.

Нагадаємо, 15 грудня 2018 року на Об'єднавчому соборі предстоятелем Української помісної православної церкви обрали митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія, представника Української православної церкви Київського патріархату.

Тоді ж почався перехід парафій УПЦ МП у ПЦУ. В інтернеті навіть створили інтерактивну карту таких переходів. Предстоятель Православної церкви України (ПЦУ) митрополит Київський і всієї України Епіфаній заявив, що всі віряни в Україні мають добровільно обирати свій релігійний центр.

6 січня 2019 року в церкві Святого Георгія в резиденції Вселенського патріархату в Константинополі під час святкової літургії за участю Патріарха Варфоломія предстоятелю Православної церкви України Епіфанію вручили Томос про автокефалію української церкви.

9 січня в Константинополі члени Синоду Вселенського патріархату підписали Томос про автокефалію української церкви.

Дмитрівська релігійна громада - перша в Богодухівському районі Харківщини - здійснила перехід в помісну Православну церкву України.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики