Цензор.НЕТ

05.02.19 14:00

Це замовна кампанія, - представник Кабміну у ВР Денисенко про рішення суду щодо відсторонення Супрун

Представник Кабміну у ВР Вадим Денисенко (БПП) заявив, що в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун не замішана в жодному корупційному скандалі, вже багато зробила в межах медичної реформи, тому кампанія щодо її дискредитації є замовною.

Це замовна кампанія, - представник Кабміну у ВР Денисенко про рішення суду щодо відсторонення Супрун

Про це Денисенко розповів журналістам у кулуарах Ради, коментуючи інформацію про те, що суд за позовом Ігоря Мосійчука (Радикальна партія Ляшка) відсторонив Супрун від виконання обов'язків глави МОЗ, передає кореспондент Цензор.НЕТ.

"Це замовна кампанія, пов'язана з величезними коштами, які держава витрачає на медреформу", - заявив Денисенко.

На запитання, чому "Радикальна партія", і зокрема Ігор Мосійчук, є ініціаторами позову про відсторонення Супрун, Денисенко порадив звернутися з цим питанням до представників цієї політсили.

Також він запевнив, що Кабмін і надалі проводитиме медичну реформу.

"Уряд робитиме все можливе, щоб реформа тривала", - запевнив нардеп.

Також Денисенко повідомив, що Уляну Супрун не можуть призначити міністром, оскільки за неї немає необхідної кількості голосів. Однак на сьогодні, за його словами, немає жодного кандидата, здатного їх отримати.

Раніше Олег Ляшко повідомив, що суд за позовом нардепа Ігоря Мосійчука (Радикальна партія Ляшка) відсторонив Супрун від виконання обов'язків голови МОЗ. У МОЗ повідомили, що консультуються з юристами щодо цього рішення суду.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики