Цензор.НЕТ

05.02.19 19:43

Уряд домагатиметься скасування рішення суду про відсторонення Супрун від роботи, - заява. ДОКУМЕНТ

Кабінет міністрів вкрай занепокоєний рішенням Окружного адміністративного суду Києва та обіцяє оскаржити його у встановленому законом порядку.

Уряд домагатиметься скасування рішення суду про відсторонення Супрун від роботи, - заява. ДОКУМЕНТ

Про це йдеться в заяві, опублікованій на "Урядовому порталі", повідомляє Цензор.НЕТ.

"Ця команда, з моменту приходу в Міністерство, оголосила війну тим корумпованим схемам, які процвітали в галузі роками, і це, на наш погляд, чи не головна причина того, чому проти Уляни Супрун і її команди була розгорнута справжня війна", - сказано в заяві.

В уряді підкреслюють, що саме команда Супрун реалізує політику, спрямовану на впровадження програми доступних ліків, подолання корупційних схем в закупівлі ліків,  підвищення рівня оплати праці лікарів.

"Сьогодні усі ці зусилля ставляться під сумнів і робиться все для того, щоб повернути у галузь ті підходи, які і стали причинами сьогоднішніх проблем. Тому ми вкрай занепокоєні сьогоднішнім рішенням Окружного адміністративного суду Києва щодо відсторонення Уляни Супрун від виконання обов'язків. Це рішення буде оскаржено у встановленому законом порядку, і ми будемо добиватися його скасування у встановленому законом порядку", - підкреслюють у Кабміні.

Уряд домагатиметься скасування рішення суду про відсторонення Супрун від роботи, - заява 01

Нагадаємо, раніше підтримку Уляні Супрун і обурення фактом відсторонення її від роботи висловили прем'єр-міністр Володимир Гройсман, віце-прем'єр-міністр Павло Розенко і представник уряду в парламенті Вадим Денисенко.

Раніше лідер Радикальної партії Олег Ляшко повідомив, що Окружний адміністративний суд м.Києва за позовом народного депутата Радикальної партії Ігоря Мосійчука заборонив Уляні Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я України.

У МОЗ повідомили, що консультуються з юристами щодо цього рішення суду.

У своєму поясненні рішення, Окружний адміністративний суд міста Києва пояснив відсторонення Уляни Супрун від виконання обов'язків глави МОЗ тим, що, згідно з нормативними актами, перший заступник Міністра охорони здоров'я України може виконувати обов'язки міністра лише впродовж місяця. Крім того, перший заступник може виконувати виключно ті повноваження міністра, які були йому надані за дорученням самого міністра, тоді як про наявність такого доручення щодо Супрун суду невідомо. Також суд врахував те, що Супрун досі перебуває у громадянстві США.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики