Цензор.НЕТ

05.02.19 20:30

У Медведчука відреагували на кримінальну справу: "юридично нікчемний наклеп" від "політичних одноклітинних"

Партія "Опозиційна платформа - за життя" заявляє, що позов проти Медведчука - це спроба не допустити реалізації "плану відновлення миру на Сході України".

медведчук

Про це йдеться в заяві партії, опублікованій на сайті громадської організації "Український вибір", яку очолює Медведчук, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Передбачуваність і примітивність національно стурбованих з "партії війни" отримала чергове наочне підтвердження. Вони відреагували невдовзі після того, як голова Політради партії опозиційної платформи - ЗА ЖИТТЯ Віктор Медведчук на з'їзді партії 29 січня оприлюднив План-концепцію врегулювання кризи на Південному Сході України" , - сказано в заяві.

"Минуло лише кілька днів, і народний депутат з "Народного фронту", що ймовірно належить до політичних одноклітинних, незнайомих із Конституцією людей, чию реакцію абсолютно точно передбачив Віктор Медведчук, - Андрій Тетерук звернувся в Генеральну прокуратуру з передбачуваним і юридично нікчемним наклепом", - стверджують у прес-службі партії.

За версією партії, позов проти Медведчука є "частиною плану з поширення популістських і агресивних заяв, які використовуються Арсенієм Яценюком та іншими професійними хейтерами для того, щоб продемонструвати свою нібито принципову і патріотичну позицію, а насправді - отримати дещицю уваги ЗМІ та схвалення своїх політичних господарів - "вашингтонського обкому"".

У заяві також зазначено, що Віктор Медведчук є "головним ідеологічним конкурентом влади на президентських виборах", а те, що ГПУ дала хід звинуваченням проти нього, доводить, що "влада готова піти на будь-які дії, спрямовані на переслідування ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ".

Як повідомляв Цензор.НЕТ раніше 5 лютого, ГПУ за зверненням народного депутата Андрія Тетерука (фракція "НФ") внесла в ЄРДР відомості про вчинення головою політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктором Медведчуком кримінальних злочинів - посягання на територіальну цілісність України і державної зради.

Пізніше прес-секретар Генпрокуратури Андрій Лисенко заявив, що матеріали кримінального провадження проти Віктора Медведчука передадуть у Службу безпеки України.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики