Цензор.НЕТ

05.02.19 22:36

Україна в 2018 році експортувала в ЄС більше, ніж у будь-який попередній рік незалежності, частка Євросоюзу в експорті - 42,6%, а Росії - 7,6%, - Порошенко

За словами президента, саме Угода про Асоціацію з ЄС дала змогу українській економіці вистояти, коли 20% промислових підприємств були втрачені через російську агресію.

Україна в 2018 році експортувала в ЄС більше, ніж у будь-який попередній рік незалежності, частка Євросоюзу в експорті - 42,6%, а Росії - 7,6%, - Порошенко

Про це Петро Порошенко заявив на щорічному прийомі компаній-членів Американської торгової палати в Україні, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу глави держави.

"У 2018 році ми продали товарів до країн Євросоюзу більше, ніж будь-коли за всю історію існування незалежної України", - підкреслив президент.

Зокрема, за його словами, Україна стала п'ятим за обсягом експортером агропродукції в Євросоюз.

Порошенко нагадав, що нині частка ЄС у структурі українського експорту становить 42,6%, тоді як частка РФ - 7,6%.

Водночас президент підкреслив, що угода про зону вільної торгівлі з ЄС сприяє виходу українських товарів і на інші світові ринки.

"Україна не буде більше країною дешевої робочої сили, ми маємо інші конкурентні переваги. Ще раз підкреслюю: у зв'язку з цим ще більшого значення набуває поглиблена і всеохоплююча зона вільної торгівлі з Євросоюзом, яка стала також і трампліном для виходу на інші ринки світу", - заявив Порошенко.

У цьому контексті він додав, що якщо товар або послуга продаються в ЄС, вони точно будуть цікавими для багатьох країн світу.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики