Цензор.НЕТ

05.02.19 22:41

Медведчук зробив низку абсолютно ганебних заяв, які повністю суперечать Конституції нашої держави, - Тетерук

Генеральна прокуратура України зафіксувала в діях і словах Віктора Медведчука ознаки вчинення кримінального злочину.

Медведчук зробив низку абсолютно ганебних заяв, які повністю суперечать Конституції нашої держави, - Тетерук

Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі телеканалу "Прямий" заявив народний депутат від фракції "Народний фронт" Андрій Тетерук.

Відповідаючи на запитання "Чому саме зараз?" - йдеться про притягнення до відповідальності Віктора Медведчука, Тетерук зазначив: "Тому що, звісно, починаючи з нашого входження в парламент, ми завжди казали, що пан Медведчук представляє інтереси Російської Федерації і захищає Росію від, скажімо, України. І завжди виставляв Україну як винну в цьому протистоянні. І був достатньо обережний в усіх своїх заявах. І тому формував такий імідж, що він нібито обережний юрист, який ходить по грані.

Але, розуміючи, що в Російської Федерації все менше залишається на те, щоб втримати нашу державу в орбіті свого впливу, вони починають робити помилки. Тому що, чим менше залишається часу на прийняття рішень, тим більшими будуть робитися помилки і хибні кроки. І, звісно ж, ми не дамо їм шансу уникнути покарання за всі ті діяння і заяви, які вони роблять.

Використовуючи привід того, що пан Медведчук на з’їзді політичної сили "Опозиційний блок" зробив низку абсолютно ганебних заяв, які повністю суперечать Конституції нашої держави, законодавству щодо надання автономії регіону Донбас, створення там "парламенту", я негайно звернувся з відповідним депутатським зверненням до Генеральної прокуратури, до Служби безпеки України з тим, щоб вони надали належну правову кваліфікацію цим заявам і дали правову оцінку.

Станом на сьогодні, дійсно, Генеральна прокуратура України зафіксувала в діях і заявах пана Медведчука порушення статті 110 (посягання на територіальну цілісність України Кримінального кодексу України і статті 111 Кримінального кодексу України (державна зрада). Тепер ми як народні депутати будемо уважно спостерігати за перебігом подій у розслідуванні правоохоронними органами.

Наступний крок буде за Службою безпеки. Саме вони мають належним чином підготувати всі належні документи. І все суспільство має бачити у відкритому процесі, як в суді пан Медведчук буде захищати свою проросійську позицію, свої проросійські погляди і те, як він захищає персонально пана Путіна у його ворожій агресії проти України.

Я переконаний, що це має бути гарним щепленням на майбутнє всім тим політикам, які асоціюють себе і своє майбутнє з Російською Федерацією і підіграванням інтересам Кремля в Україні".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики