Цензор.НЕТ

06.02.19 10:54

НАЗК виявило пов'язані з корупцією порушення в декларації нардепа Богдана Дубневича. Висновок направлять у НАБУ

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) перевірило декларацію за 2016 рік (виправлену) народного депутата від фракції "Блок Петра Порошенка" Богдана Дубневича і виявило внесення недостовірних даних.

НАЗК виявило пов'язані з корупцією порушення в декларації нардепа Богдана Дубневича. Висновок направлять у НАБУ

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу НАЗК, перевірку декларації здійснено на підставі відповідних звернень.

"Відомості, зазначені у зверненні про можливе відображення у деклараціях недостовірних відомостей, були підтверджені стосовно декларації за 2016 рік, поданої Богданом Дубневичем. Відповідно – складено обґрунтований висновок щодо правопорушення, пов’язаного з корупцією, який буде направлено до НАБУ (ст. 366-1 ККУ)", - йдеться в повідомленні.

Водночас інформація, викладена у зверненні щодо декларацій, поданих Павлом Різаненком (фракція "Блок Петра Порошенка"), не була підтверджена в ході перевірки Нацагентством.

Нагадаємо, брати Богдан і Ярослав Дубневичі - депутати Верховної Ради. Богдан - 8-го скликання, Ярослав - 7 і 8-го скликань. Вихідці зі Львівщини. Крім перебування в органах влади різних рівнів, брати встигли стати відомими як бізнесмени, чиї фірми часто перемагають у державних тендерах або надають послуги державі в обхід конкурсних змагань.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики