Цензор.НЕТ

06.02.19 13:44

НАЗК запустило роботу Реєстру корупціонерів

У Національному агентстві з питань запобігання корупції (НАЗК) почав працювати Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу НАЗК.

"Національне агентство створило і відкрило Реєстр корупціонерів", - йдеться в повідомленні.

Реєстр містить інформацію про осіб, яких притягнуто до кримінальної, адміністративної, дисциплінарної або цивільно-правової відповідальності за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, а також про юридичних осіб, до яких застосовано заходи кримінально-правового характеру у зв’язку із вчиненням корупційного правопорушення.

З Реєстру через сайт НАЗК зареєстрований користувач може отримати довідку щодо себе на підставі персональних даних, зазначених у його електронному цифровому підписі (ЕЦП).

Довідка стосовно юридичних осіб формується на основі даних, вказаних в ЕЦП юридичної особи, шляхом пошуку в Реєстрі за найменуванням юридичної особи, кодом в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, ідентифікаційним кодом юридичної особи іншої країни (для нерезидентів).

Як наголошується в повідомленні НАЗК, Реєстр безкоштовний. Він також передбачає функцію "самостійного безкоштовного отримання довідки юридичними особами-учасниками публічних закупівель".

НАЗК запустило роботу Реєстру корупціонерів 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики