Цензор.НЕТ

06.02.19 13:50

США захищатимуть українців на окупованих територіях України, - нардеп Унгурян

Українська парламентська делегація перебуває з візитом у США.

Українські депутати зустрічаються з американськими колегами та представниками діаспори. У програмі українських політиків - низка зустрічей з представниками Сенату і Конгресу США, робочі наради в міністерствах і відомствах країни, проведення конференції з українською діаспорою, а також участь у 66-му Національному молитовному сніданку за участю президента США, повідомляє Лівий берег.

5 лютого 2019 року відбулася зустріч керівника української групи, народного депутата України Павла Унгуряна з міністром енергетики США Ріком Перрі.

США захищатимуть українців на окупованих територіях України, - нардеп Унгурян 01

Під час зустрічі було обговорено низку важливих питань двостороннього співробітництва в енергетичній сфері, зокрема розвиток нових енергетичних можливостей України, американські інвестиції у видобуток українських природних ресурсів, диверсифікація забезпечення природним газом України і Європи.

Також під час зустрічі міністр Перрі наголосив на важливості подальших реформ в Україні і побудові стабільного суспільства на основі цінностей Біблії. Адже Сполучені Штати є хорошим прикладом успішної країни, фундаментом якої є вічні християнські цінності.

В рамках візиту відбулася також зустріч Павла Унгуряна зі Спеціальним послом США з питань релігійної свободи Семюелем Браунбеком.

Свого часу Сем Браунбек був успішним губернатором штату Канзас та згодом прийняв пропозицію президента Трампа і очолив важливий напрямок американської зовнішньої політики - підтримку релігійної свободи у світі.

Під час зустрічі Павло Унгурян та посол Браунбек обговорили надзвичайно болючі питання переслідувань українців на окупованих територіях через їхню проукраїнську позицію та релігійні переконання. Це особливо стосується євангельських християн, православних Київського патріархату, греко-католиків на території окупованого Донбасу, а також кримських татар у Криму.

США захищатимуть українців на окупованих територіях України, - нардеп Унгурян 02
США захищатимуть українців на окупованих територіях України, - нардеп Унгурян 03


Також під час зустрічі Унгурян з Браунбеком домовилися про низку конкретних кроків щодо захисту українців, у тому числі про допомогу в розшуку зниклих безвісти громадян України.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики