"Захищати те, чого немає", - Гриценко прокоментував позов проти нього від Ірини Луценко про захист честі та гідності

8520 174
"Захищати те, чого немає", - Гриценко прокоментував позов проти нього від Ірини Луценко про захист честі та гідності

Кандидат у президенти України від партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко відповів нардепу від "Блоку Петра Порошенка" Ірині Луценко, яка подала проти нього позов про захист честі та гідності.

Як передає Цензор.НЕТ, про це Гриценко написав у Фейсбуці.

Він зазначив: "Захищати те, чого немає? Горе-прокурор з Жінкою Тисячоліття пішли проти мене до суду, захищати "честь і гідність". Краще би президентські куми захищали не свою чи розенблатів з пашинськими "честь і гідність" - захищали би Катю Гандзюк, Олега Михайлика, Павла Шеремета, Максима Шаповала і ще багатьох-багатьох людей. Яких весь час їхнього правління вбивають - кислотою в обличчя, пострілом у груди, вибухівкою в центрі столиці. Вбивають демонстративно і безкарно!".

Як повідомлялося раніше в інтерв'ю Дмитру Гордону, розміщеному на каналі журналіста в Youtube 29 січня, А.Гриценко говорив, що не ховав свого сина Олексія Гриценка від участі в антитерористичній операції в 2014 році, як це "робили Порошенко, Луценко, Пашинський або той же Турчинов".

Генпрокурор Ю.Луценко відреагував на слова А.Гриценко, заявивши, що дає йому добу на вибачення.

30 січня А.Гриценко приніс свої вибачення синові генпрокурора, але заявив, що не має наміру вибачатися перед самим Ю.Луценком.

У свою чергу дружина генпрокурора, представник президента України у Верховній Раді Ірина Луценко заявила: "Від імені всіх матерів наших захисників Батьківщини подам на Гриценка в суд. І всі гроші віддам на потреби армії".

Топ коментарі
+59 Stuart Pearce
Когда Свыня приезжала в АТО, кацапы почему то переставали стрелять. Совпадение?
показати весь коментар
06.02.2019 15:39
+57 zaParisian
порохобот "Защищать то, чего нет", - Гриценко прокомментировал иск против него от Ирины Луценко - Цензор.НЕТ 9025 ты лучше расскажи: как сын Порошенко на 2 месяца перед выборами поехал в АТО жил вместе с Гелетем в окружении 20 спецназовцев


а побыв там всего 2 месяца стал народным депутам.показати весь коментар
06.02.2019 15:46
+45 злой крот
Недовго відьмі літати залишилось.
показати весь коментар
06.02.2019 15:36