Цензор.НЕТ

06.02.19 16:02

Звіти Луценка та Авакова на комітеті ВР з питань забезпечення правоохоронної діяльності. ВIДЕО

Генеральний прокурор Юрій Луценко відзвітував про свою роботу на засіданні комітету ВР з питань забезпечення правоохоронної діяльності. Потім звіт про свою роботу представив глава МВС Арсен Аваков.

Луценко закликав депутатів повернутися до розгляду двох законопроектів, повідомляє парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.

Перший - про криміналізацію контрабанди підакцизних товарів.

Другий - про криміналізацію незаконного видобутку і перевезення ресурсів. За його словами, це, зокрема, допоможе вирішити проблему контрабанди бурштину, піску і лісу. Луценко пропонує, крім кримінальної відповідальності, передбачити конфіскацію обладнання, яким здійснюється незаконний видобуток.

"Багато каналів сьогодні показали прес-конференцію засудженого колишнього президента Януковича, чомусь не титруючи його як засудженого. Я впевнений, що рішення суду щодо Януковича - це сигнал усім, що закон один для всіх", - сказав Луценко

Також він нагадав, що тривають суди над представниками влади часів Януковича. Суди над Єфремовим і Лавриновичем тривають в Україні.

Заочні суди тривають над Ставицьким, Клименком і Арбузовим. На завершальній стадії - суди над Азаровим і Курченком.

На питання Ігоря Мосійчука (Радикальна партія Ляшка), чи є трансляція виступу засудженого Януковича втручанням у вибори, Луценко відповів, що Янукович - громадянин України, а значить має право висловлювати свою точку зору.

"Коментарі іноземних громадян підпадають під категорію втручання у вибори", - акцентував Луценко.

Луценко впевнений, що виступ Януковича - це агітація того, що реванш колишньої злочинної влади неможливий.

Після Луценка зі звітом про свою роботу почав виступати голова МВС Арсен Аваков.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики