Цензор.НЕТ

06.02.19 17:26

Посольство України у Франції закликало агентство AFP виправити карту, де Крим позначений російським

Посольство України у Франції закликало інформагентство AFP виправити карту, на якій окупований Крим позначений одним кольором із Росією.

Посольство України у Франції закликало агентство AFP виправити карту, де Крим позначений російським

Про це йдеться в повідомленні дипломатичного представництва в Facebook, передає Цензор.НЕТ.

"Незважаючи на численні роз’яснення та однозначну чітку позицію міжнародної спільноти, деякі французькі ЗМІ продовжують припускатися помилок у позначенні на картах незаконно анексованої Росією території АР Крим. У зв’язку з появою 4 лютого в Twitter агентства AFP карти з некоректним зображенням Криму Посольство звернулося до керівництва агентства з вимогою вжити необхідних заходів для виправлення ситуації та неповторення подібних випадків у майбутньому", - йдеться в повідомленні.

У посольстві зазначили, що очікують на "адекватну відповідь".

Посольство України у Франції закликало агентство AFP виправити карту, де Крим позначений російським 01

4 лютого на сторінці "AFP news agency" в Twitter з'явилася карта "Хто має очолити Венесуелу?". На ній синім кольором позначені країни, які визнали тимчасовим керівником держави голови Національної асамблеї Венесуели Хуана Гуайдо, червоним кольором - прихильники чинного президента Ніколаса Мадуро, білим - країни, які дотримуються нейтралітету. На карті AFP Крим позначений одним кольором із сусідньою Росією (червоним). У той же час материкова Україна - білим.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики