Цензор.НЕТ

06.02.19 22:13

У кримського татарина Бекірова, незаконно заарештованого в окупованому Криму, почалась алергічна реакція, - Денісова

У кримськотатарського активіста Едема Бекірова, який перебуває в СІЗО Сімферополя, почалась алергічна реакція.

У кримського татарина Бекірова, незаконно заарештованого в окупованому Криму, почалась алергічна реакція, - Денісова

Як передає Цензор.НЕТ, про це Денісова написала в Фейсбуці.

У повідомленні зазначається: "За інформацією, яку я отримала від доньки Едема Бекірова, у кримського татарина з'явилась алергічна реакція.

Сьогодні до Бекірова пустили адвоката. Також на зустрічі були присутні так званий "Уповноважений з прав людини" в Криму Людмила Лубіна, керівник сімферопольського СІЗО Сергій Бережний та т.в.о. начальника медичної частини сімферопольського СІЗО Олексій Іщенко.

Під час спілкування з'ясувалося, що в Едема Бекірова і його співкамерника Сервера Мустафаєва з'явилась алергія, ймовірно через грибок у камері. З цього можна зробити висновок, що умови утримання обох політв'язнів не відповідають встановленим нормам.

З огляду на всі наявні хвороби, Бекірова вже повинні були направити до лікарні. Чоловікові стає дедалі гірше і зараз додалася ще й алергічна реакція організму.

Після побаченого Олексій Іщенко пообіцяв, що Едема відвезуть у лікарню. У свою чергу Сергій Бережний запевнив, що умови утримання обох чоловіків поліпшать найближчим часом.

Я вже направила звернення до Уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової. Прошу сприяти встановленню походження алергічної реакції утримуваних громадян України, надання їм відповідної медичної допомоги та забезпечення належними умовами".

Нагадаємо, мешканця селища Новоолексіївка Херсонської області Едема Бекірова було затримано російськими окупантами на в'їзді в Крим вранці 12 грудня 2018 року. Відомо, що він прямував до Криму для відвідування 78-річної матері та родичів. Пізніше його доставили в будівлю ФСБ Росії в окупованому Сімферополі. Бекірова звинувачують за ст. 222 ч. 2 та 222.1 ч. 2 КК РФ, зберігання і передача вибухових речовин і боєприпасів. Підконтрольний Кремлю "Київський районний суд" Сімферополя заарештував Бекірова на два місяці. Він перебуватиме за ґратами до 11 лютого 2019 року. Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест у зв'язку з цією ситуацією.

13 грудня "Київський районний суд" Сімферополя заарештував Бекірова на два місяці. Йому стало зле в залі "суду".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики