Цензор.НЕТ

07.02.19 08:07

СБУ не вчиняла будь-які дії, які б обмежували права і свободи кандидатів у президенти, - Гітлянська

СБУ не здійснювала будь-які дії оперативно-розшукового чи процесуального характеру, які б обмежували права і свободи осіб, зареєстрованих кандидатами в президенти.

СБУ не вчиняла будь-які дії, які б обмежували права і свободи кандидатів у президенти, - Гітлянська

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Facebook повідомила прес-секретар СБУ Олени Гітлянська.

"Сьогодні на адресу Служби безпеки України пролунали звинувачення щодо незаконного стеження та прослуховування від двох кандидатів у Президенти. Розуміючи, що з наближенням виборів кількість подібних безпідставних заяв може збільшуватись, хочемо одразу поставити всі крапки над "і": Служба безпеки України з відповідальністю заявляє, що жодних дій, оперативно-розшукового або процесуального характеру, які б обмежували права і свободи осіб, зареєстрованих кандидатами в президенти, не здійснювала", - написала вона.

Гітлянська додала, що голова СБУ Василь Грицак заявив, що СБУ в межах своєї компетенції уважно вивчить всі обставини, які можуть свідчити про можливі правопорушення щодо кандидатів.

"При цьому зробимо це в максимально стислі терміни і прозоро для громадськості, для чого чекаємо відповідних заяв і матеріалів від кандидатів у президенти", - додала прес-секретар СБУ.

Нагадаємо, вранці 6 лютого під час виступу у Верховній Раді народний депутат і голова Центрального штабу Анатолія Гриценка Віктор Чумак заявив, що в штабі виявили п'ять пристроїв для прослуховування.

Також дивіться: У штабі Гриценка виявили пристрої для прослуховування. ВIДЕО

"Це пускові пристрої, які запускають відео або аудіо. Сумніваюся, що це може встановити приватна правоохоронна структура. Я думаю, без втручання держави тут не обійшлося", - повідомив Віктор Чумак.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики