Цензор.НЕТ

07.02.19 18:34

ЄС і НАТО про поправки до Конституції України: Очікуємо виконання Угоди про асоціацію та реформ

В Європейському Союзі і в Організації Північно-Атлантичного Угоди (НАТО) визнають євроатлантичні прагнення України і наголошують на необхідності просування на шляху реформ.

ЄС і НАТО про поправки до Конституції України: Очікуємо виконання Угоди про асоціацію та реформ

Про це з посиланням на "Інтерфакс-Україна" повідомляє Цензор.НЕТ.

"Кожна держава має суверенне право вносити зміни у свою Конституцію і визначати свої стратегічні цілі. Як сказано в Угоді про асоціацію Україна-ЄС, в Україні просування реформ і процес зближення сприяють поступовій економічній інтеграції та поглибленню політичної асоціації України з ЄС", - заявив прес -секретар ЄС.

При цьому він нагадав, що саме ці положення були підтверджені на саміті 9 липня 2018 року. "З цією метою ми зосереджені на повному виконанні Угоди про асоціацію, включно з глибокою і всеохоплюючою зоною вільної торгівлі з тим, щоби повною мірою використовувати можливості, що надаються для максимальної вигоди обох сторін", - підкреслив прес-секретар.

У свою чергу, представник НАТО констатував, що союзники визнають прагнення України вступити в Альянс, а солідарність НАТО з Україною є "непохитною". "Ми вітаємо прогрес, досягнутий у здійсненні реформ, і закликаємо Україну продовжувати шлях реформ. Це вкрай важливо для процвітання і миру в Україні, а також для стабільності у всьому євроатлантичному регіоні", - заявив він.

Сьогодні, 7 лютого, Верховна Рада схвалила зміни до Конституції України щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в ЄС і НАТО.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики