Цензор.НЕТ

07.02.19 19:30

Затримано посередників передачі 30 тис. дол. хабара чиновникам Міноборони, - ДБР. ФОТО

Слідчі ДБР затримали двох осіб - посередника і колишнього співробітника концерну "Військторгсервіс" - під час одержання хабара для посадових осіб Міністерства оборони України.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДБР.

Затримано посередників передачі 30 тис. дол. хабара чиновникам Міноборони, - ДБР 01

За попередньою інформацією, кошти, отримані від підприємця, посередник і колишній співробітник концерну "Військторгсервіс" мали передати посадовцям Міністерства оборони для переукладення договорів оренди 50 торгових місць у м.Одеса. Також посадові особи Міноборони мали відмовитися від судового позову, в якому вимагали від підприємців звільнити ці торгові площі.

Слідством встановлено, що кошти передавалися декількома частинами. Наприкінці грудня в Києві задокументовано перший факт отримання 1 тис. доларів. 7 лютого відбулася передача суми, що залишилася - 29 тис. доларів.

Затримано посередників передачі 30 тис. дол. хабара чиновникам Міноборони, - ДБР 02

Затримано посередників передачі 30 тис. дол. хабара чиновникам Міноборони, - ДБР 03

Посередника і колишнього співробітника концерну "Військторгсервіс" затримали в порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України. Тривають першочергові слідчі дії, спрямовані на встановлення причетних до скоєння злочину посадових осіб Міністерства оборони України та концерну "Військторгсервіс".

Вирішується питання про повідомлення затриманим підозри за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України (пособництво в підкупі посадової особи).

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики