Цензор.НЕТ

07.02.19 20:45

Окупаційний "суд" у Криму продовжив арешт кримськотатарському активісту Бекірову

Згідно з рішенням так званого Київського райсуду Сімферополя, Бекіров залишиться під вартою як мінімум до 12 квітня.

бекиров


Представник "слідства" клопотав про продовження арешту на підставі того, що у Бекірова є українське громадянство, і він "може втекти на територію суміжної держави". Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на "Крим.Реалії".

Адвокат Бекірова Іслям Веліляєв наполягав, що його підзахисний може перебувати під м'якшим запобіжним заходом, оскільки він раніше не судимий, звинувачується у злочині, докази якого ґрунтуються тільки на свідченнях засекреченого свідка. Також він нагадав про тяжкий стан здоров'я Бекірова. Проте, "суд" залишив Бекірова в СІЗО Сімферополя.

На засіданні Едем Бекіров заявив, що перебування в СІЗО Сімферополя принижує людську гідність, і що російське слідство намагається його зломити. Бекіров також заявив про свою невинність і нагадав, що у нього перша група інвалідності, і він фізично не міг перевозити боєприпаси.

Нагадаємо, мешканця селища Новоолексіївка Херсонської області Едема Бекіровабуло затримано російськими окупантами на в'їзді в Крим вранці 12 грудня 2018 року. Відомо, що він прямував до Криму для відвідування 78-річної матері та родичів. Пізніше його доставили в будівлю ФСБ Росії в окупованому Сімферополі. Бекірова звинувачують за ст. 222 ч. 2 та 222.1 ч. 2 КК РФ, зберігання і передача вибухових речовин і боєприпасів. Підконтрольний Кремлю "Київський районний суд" Сімферополя заарештував Бекірова на два місяці. Він перебуватиме за ґратами до 11 лютого 2019 року. Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест у зв'язку з цією ситуацією.

13 грудня "Київський районний суд" Сімферополя заарештував Бекірова на два місяці. Йому стало зле в залі "суду".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики