Цензор.НЕТ

08.02.19 10:23

Жінка намагалася за хабар 150 євро провезти на окупований Донбас препарати на чверть мільйона, - прикордонники

Мешканка Донецька намагалася провезти на окуповану територію через КПВВ "Новотроїцьке" препарати загальною вартістю майже 250 тис. гривень.

Жінка намагалася за хабар 150 євро провезти на окупований Донбас препарати на чверть мільйона, - прикордонники

Як повідомляє Державна прикордонна служба, щоб провести препарати безперешкодно, 52-річна жінка пропонувала прикордонникам хабар у розмірі 150 євро, передає Цензор.НЕТ.

"Під час проведення контрольних операцій оглядовою групою прикордонників та представників ДФС, що спільно діють у складі Об’єднаних сил, у жінки в особистих речах було виявлено велику кількість медичних та косметологічних препаратів", - йдеться в повідомленні.

Жінка пояснила прикордонникам, що цей "багаж" їй потрібен для власного косметологічного салону.

"Зрозумівши, що їй не вдасться налагодити "процедури ботоксу" на окупованій території, жителька Донецька спробувала "домовитися" з правоохоронцями щодо непритягнення її до адміністративної відповідальності та переміщення зазначених товарно-матеріальних цінностей через лінію розмежування, запропонувала хабар у розмірі 150 євро", - йдеться в повідомленні.

Жінка намагалася за хабар 150 євро провезти на окупований Донбас препарати на чверть мільйона, - прикордонники 01

Зазначається, що препарати загальною вартістю майже 250 тис. гривень вилучено, а повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за ст. 369 ККУ "Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі" направлено до Національної поліції України для прийняття відповідного правового рішення.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики