Цензор.НЕТ

08.02.19 16:02

"Чотири постріли, чотири ракети, чотири влучення": 10 ОГШБр за допомогою ПТРК "Стугна" знищила чотири одиниці техніки російсько-окупаційних військ

10-та гірсько-штурмова бригада за п'ять днів з 30 січня по 4 лютого за допомогою новітнього українського протитанкового комплексу "Стугна" знищила чотири одиниці техніки російсько-окупаційних військ на Донбасі.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав військовослужбовець Гліб Бабіч, повідомляє Цензор.НЕТ.

"На війні відбувся ланцюг подій. Потужний. Важливий. Знаковий. Той, що багато про що говорить. Здавалося б. 10 гірсько-штурмова бригада за п'ять днів знищила чотири одиниці техніки російсько-окупаційних військ. На військовому сленгу це називається "заПТУРили". Чотири постріли, чотири ракети - чотири влучення. Українським комплексом "Стугна" (хоча "вони" стверджували, що це Джавеліни. Ой, а може таки Джавелини? Ну хоч два з чотирьох?):  30.01 - КАМАЗ з бойовиками; 31.01 - МТ-ЛБ з ЗУ-23-2 та розрахунком; 03.02 - МТ-ЛБ з ЗУ-23-2 та розрахунком; 04.02 - КРАЗ з бойовиками. Всі випадки сталися під час спроби зближення ворожих сил з нашими позиціями, і спробі атакувати. Всі випадки лежать в рамках права ВСУ на адекватну відповідь", - написав він.

"Ні, це не "спеціально запрошені фахівці". Це кілька РІЗНИХ штатних розрахунків бригади (документи подані на нагородження). Це демонстрація сили Армії. Це демонстрація ступеня вишколу і готовності Армії. Це характерний приклад того, як армія воює, і реагує на дії противника. Це яскрава картина того, як виглядає зараз війна з агресором. Яка не закінчилася від слова "зовсім". Нарешті, це підтвердження якості та мощі зброї, розробленої і виробленої в Україні. Всі ці події висвітлені по офіційних каналах. Це не піар. Це не можна зімітувати або інсценувати. Це не можна купити і сфальсифікувати. До того ж, це безсумнівний успіх. Це, нехай позиційна, але явна і впевнена перемога. Ще раз. Чотири одиниці техніки супротивника. За п'ять днів. Кожен постріл - влучення. Різними розрахунками однієї бригади. В рамках штатних бойових дій", - підкреслив Бабіч.

Чотири постріли, чотири ракети, чотири влучення: 10 ОГШБр за допомогою ПТРК Стугна знищила чотири одиниці техніки російсько-окупаційних військ 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики