Цензор.НЕТ

08.02.19 17:02

Поблизу окупованого Криму відбудуться бойові стрільби ЗСУ

Збройні сили України в 2019 році планують провести чотири навчання з бойовою стрільбою ЗРК "Бук-М1", ЗРС С-125, С-300П/ПТ/В1.

Поблизу окупованого Криму відбудуться бойові стрільби ЗСУ

Перші бойові стрільби зенітних ракетних комплексів відбудуться вже цього місяця на полігоні Ягорлик у Херсонській області, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"Загалом, на 2019 рік заплановано чотири навчання з бойовою стрільбою ЗРК "Бук-М1", ЗРС С-125, С-300П/ПТ/В1. Буде проведено більше півтори сотні різноманітних заходів бойової підготовки, таких як командно-штабні, тактичні навчання, тренування чергових сил тощо", - сказано в повідомленні прес-служби Міноборони.

"Всі вони відбуватимуться на фоні створеної обстановки, максимально наближеної до бойової. Крім того, фахівці ЗРВ візьмуть участь у випробуваннях нового ракетного озброєння та здійснюватимуть дослідні пуски зенітних керованих ракет в рамках науково-дослідних робіт", - додають у відомстві.

Раніше у Міноборони повідомляли, що Україна розробляє сучасний зенітно-ракетний комплекс на заміну застарілим радянським зразкам.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики