Цензор.НЕТ

11.02.19 11:43

Дніпропетровська ОДА будує 20 стадіонів і 40 освітньо-спортивних просторів професійного рівня, - Голик

Радник губернатора Дніпропетровської області Юрій Голик повідомив, що Дніпропетровська ОДА зараз створює 40 освітньо-спортивних просторів, що включають стадіони і футбольні поля з професійним покриттям по всій області. Такі простори створюються поруч з кожною реконструйованою школою.

Про це він сказав в інтерв'ю виданню "Гордон"

Дніпропетровська ОДА будує 20 стадіонів і 40 освітньо-спортивних просторів професійного рівня, - Голик 01

"Уявіть, що у дітей в якій-небудь області з'являється сучасний стадіон поруч зі школою. Уявили? Думаю, що заледве. А ми насправді їх будуємо. Що таке стадіон? Стадіон - це футбольне поле 105 на 68 метрів, повнорозмірне, з шестисантиметровою штучною травою, і так - тут можна проводити чемпіонати. Тут професійне покриття, таке ж покриття лежить на базах провідних клубів світу. У Барселоні є таке ж штучне поле", - сказав Голик.

Він зазначив, що, за дорученням президента Петра Порошенка, діти в кожному смт повинні грати на кращих полях. Глава держави вже взяв участь у відкритті декількох таких об'єктів.

"Зрозумійте, Ліга Чемпіонів грається на найкращих полях. І Чемпіонат Світу теж. Якщо ми хочемо, щоб наші діти ставали найкращими футболістами світу, то на таких само полях вони мають і тренуватися", - зазначив радник губернатора.

Дніпропетровська ОДА будує 20 стадіонів і 40 освітньо-спортивних просторів професійного рівня, - Голик 02

Освітньо-спортивний простір: Солонянська школа після реконструкції і стадіон

Голик пояснив, що в Україні немає системи підготовки юних спортсменів, оскільки в областях відсутня відповідна інфраструктура. За його словами, зараз Дніпропетровська ОДА, крім освітньо-спортивних просторів, будує понад 20 стадіонів, а також спортивні комплекси і басейни.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики