Цензор.НЕТ

11.02.19 18:12

Суміші "Малютка" і "Малиш" стали найпопулярнішим дитячим харчуванням в Україні в 2018 році

Бренди "Малютка" і "Малиш" (товарна позиція "Суміш суха на молочно-зерновій основі з гречаним борошном") виробництва ТОВ "Хорольський завод дитячих продуктів харчування" стали лідерами в категорії сухих сумішей для дитячого харчування за обсягами продажів.

Про це свідчать дані звіту консалтингової компанії "АСНільсен Юкрейн".

Це, за даними звіту, дозволило "Хорольському заводу дитячих продуктів харчування"  стати лідером продажів у сегменті молочних сумішей в країні загалом.

Суміші Малютка і Малиш стали найпопулярнішим дитячим харчуванням в Україні в 2018 році 01

"Частка Хорольського заводу дитячих продуктів харчування на ринку замінників грудного молока за підсумками 2018 року становила 52,5% в натуральному вираженні і 34,6% в грошовому еквіваленті. Це означає, що кожна друга мама вибирає продукцію Хорольського заводу", - зазначив генеральний директор "АСНільсен Юкрейн" Діморагкас Ваіос Іоанніс.

ТОВ "Хорольський завод дитячих продуктів харчування" заснований у 1972 році. Він є єдиним виробником замінника грудного молока ТМ "Малиш", ТМ "Малютка", ТМ "Малютка преміум" на території України. Також завод виготовляє каші ТМ "Малятко" і водичку для дітей ТМ "Малиш". Всі продукти відповідають міжнародним стандартам ISO та НАССР.

Суміші Малютка і Малиш стали найпопулярнішим дитячим харчуванням в Україні в 2018 році 02

Суміші Малютка і Малиш стали найпопулярнішим дитячим харчуванням в Україні в 2018 році 03
Суміші Малютка і Малиш стали найпопулярнішим дитячим харчуванням в Україні в 2018 році 04

Новина публікується на правах реклами

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики