Цензор.НЕТ

11.02.19 13:26

Шуфрич, Рабінович і Німченко просять ДБР і ГПУ розслідувати можливу підготовку вбивства кума Путіна Медведчука. ДОКУМЕНТ

Народні депутати фракції Нестор Шуфрич, Вадим Рабінович і Василь Німченко просять Генеральну прокуратуру України і Державне бюро розслідувань розслідувати "підготовку замаху" на кума Путіна Віктора Медведчука.

Шуфрич, Рабінович і Німченко просять ДБР і ГПУ розслідувати можливу підготовку вбивства кума Путіна Медведчука. ДОКУМЕНТ

Як передає Цензор.НЕТ, депутатські звернення до директора ДБР Романа Труби і Генпрокурора Юрія Луценка опублікувала прес-служба партії "Опозиційна платформа - За життя".

У документі наголошується, що депутати спираються на інформацію про підготовку замаху, яку оприлюднив екс-президент України, утікач, Віктор Янукович на прес-конференції 6 лютого 2019 року.

Зокрема, Янукович заявив, що Порошенко нібито доручив українським спецслужбам вести розробку лідера громадського руху "Український вибір - Право народу" Віктора Медведчука.

Служба безпеки України нібито "отримала вказівку організувати замах на Медведчука, задіявши виконавців із "Правого сектора" з метою його залякування або фізичного усунення залежно від розвитку передвиборчої ситуації в Україні".

"Вищевказана інформація щодо підготовки замаху на Медведчука на тлі систематичного здійснення проти нього злочинів, в тому числі, знищення житла шляхом підпалу, нападу на офіс очолюваної ним громадської організації, дають підстави стверджувати про очевидний зв'язок наведених обставин з можливою підготовкою нового злочину проти Медведчука - його вбивства", - йдеться в зверненні Шуфрича, Рабіновича і Німченка.

Народні депутати просять вважати своє звернення повідомленням про скоєння злочину, передбаченого КК України, і вимагають внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення кримінального злочину, передбаченого ст.14, п.п.11, 12 частини другої ст.115 КК, і почати досудове розслідування.

Шуфрич, Рабінович і Німченко просять ДБР і ГПУ розслідувати можливу підготовку вбивства кума Путіна Медведчука 01
Шуфрич, Рабінович і Німченко просять ДБР і ГПУ розслідувати можливу підготовку вбивства кума Путіна Медведчука 02
Шуфрич, Рабінович і Німченко просять ДБР і ГПУ розслідувати можливу підготовку вбивства кума Путіна Медведчука 03
Шуфрич, Рабінович і Німченко просять ДБР і ГПУ розслідувати можливу підготовку вбивства кума Путіна Медведчука 04
Шуфрич, Рабінович і Німченко просять ДБР і ГПУ розслідувати можливу підготовку вбивства кума Путіна Медведчука 05
Шуфрич, Рабінович і Німченко просять ДБР і ГПУ розслідувати можливу підготовку вбивства кума Путіна Медведчука 06
Шуфрич, Рабінович і Німченко просять ДБР і ГПУ розслідувати можливу підготовку вбивства кума Путіна Медведчука 07
Шуфрич, Рабінович і Німченко просять ДБР і ГПУ розслідувати можливу підготовку вбивства кума Путіна Медведчука 08

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики