Цензор.НЕТ

11.02.19 14:42

З наступного тижня нещепленим дітям у Мукачеві можуть заборонити відвідувати школи, дитсадки та заклади позашкільної освіти, - міськрада

У Мукачеві дітям, які не отримали планову вакцинацію, заборонять відвідувати навчальні заклади.

З наступного тижня нещепленим дітям у Мукачеві можуть заборонити відвідувати школи, дитсадки та заклади позашкільної освіти, - міськрада

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу міськради, таке рішення планують втілити в Мукачеві з наступного тижня. Зараз управління освіти, молоді та спорту та відділ охорони здоров'я міськвиконкому розробляють відповідні рішення.

Такі заходи пов'язані з ускладненням епідеміологічної ситуації щодо захворюваності на кір.

Так, пропонується заборонити відвідувати школи, дитсадки, заклади позашкільної освіти, мистецькі школи дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, зокрема і проти кору. Допускатимуть до закладів лише вихованців, у яких буде в наявності довідка закладу охорони здоров’я про отримання профілактичних щеплень.

Зазначається, що наразі в "Центрі первинної медико-санітарної допомоги" достатньо вакцин для проведення всіх необхідних щеплень. Батькам невакцинованих дітей рекомендують звертатися до своїх сімейних лікарів та до фахівців Центру.

У міськраді нагадують, що згідно зі статтею 15 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" "Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється".

Нагадаємо, що у вересні минулого року міністерство охорони здоров’я та міністерство освіти оприлюднило спільний лист керівникам органам місцевої влади "Щодо напруженої епідемічної ситуації", в якому йдеться про чинні норми закону, якими передбачено, що невакциновані діти не можуть відвідувати школи та дитячі садки.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики