Цензор.НЕТ

11.02.19 17:44

Податківці домоглися від будівельного підприємства в Києві відшкодування в бюджет 1,5 млн грн несплаченого ПДВ

Завдяки діям співробітників податкової міліції ГУ ДФС у м.Києві столичне будівельне підприємство відшкодувало бюджету 1, 5 млн грн несплачених податків.

Податківці домоглися від будівельного підприємства в Києві відшкодування в бюджет 1,5 млн грн несплаченого ПДВ

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДФС.

Так, під час досудового розслідування під процесуальним керівництвом прокуратури міста було встановлено, що керівник згаданої компанії під час будівництва багатоквартирних будинків у м. Києві відбивав у податковій звітності підприємства витрати на оплату товарів (робіт, послуг), отриманих від підприємств з ознаками фіктивності. При цьому фігурант не мав жодних первинних фінансово-господарських документів, що підтверджують здійснення згаданих операцій (договорів, актів виконаних робіт, податкових накладних, видаткових накладних, товарно-транспортних накладних, звітів про виконану роботу, розрахунків коригування кількісних і вартісних показників до податкових накладних).

У результаті таких дій будівельна компанія ухилилася від сплати 1,5 млн грн ПДВ.

Завдяки вжитим заходам, завдані державі збитки відшкодовано в повному обсязі, у зв'язку із чим судом буде вирішено питання про звільнення фігуранта від кримінальної відповідальності на підставі ч. 4 ст. 212 КК України.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики