Цензор.НЕТ

11.02.19 20:39

Податківці ліквідували в Києві центр мінімізації митних платежів. ФОТО

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м.Києві під процесуальним керівництвом прокуратури м.Києва припинили діяльність центру мінімізації митних платежів, через який упродовж 2018 року було проведено зовнішньоекономічних операцій на суму понад 30 млн грн.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДФС.

Податківці ліквідували в Києві центр мінімізації митних платежів 01

В рамках проведення операції "Рубіж" і розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.212 КК України була встановлена ​​група осіб, які надавали фізичним особам-підприємцям м.Києва та інших регіонів України послуги з мінімізації сплати митних платежів при імпорті продуктів харчування (рибної продукції) з країн ЄС за заниженою вартістю.

Для реалізації злочинних намірів фігуранти створили низку підконтрольних підприємств-імпортерів, від імені яких уклали зовнішньоекономічні контракти на імпорт в Україну рибної продукції з підконтрольними компаніями-нерезидентами, зареєстрованими в Литві.

Надалі, на замовлення клієнтів - СПД, з використанням реквізитів компаній-нерезидентів, фігуранти готували пакети документів, необхідних для митного оформлення згаданих товарів. При цьому до документів вносили свідомо недостовірні відомості про вартість і вагу імпортованої рибної продукції і подавали їх для митного оформлення.

Імпортовані за підробленими документами ТМЦ передавалися замовникам, які здійснювали їхню реалізацію на оптових і роздрібних ринках міста Києва та інших регіонів України. Замовники оплачували надані послуги готівкою, а в обліку підприємств-імпортерів відображалася реалізація цієї продукції на адресу інших підконтрольних компаній - учасників ЦМТП.

Загальний обсяг зовнішньоекономічних операцій, проведених через підприємства, які входили в центр мінімізації митних платежів упродовж 2018 року становив понад 30 млн гривень.

Податківці ліквідували в Києві центр мінімізації митних платежів 02

За результатами обшуків, проведених в офісних і складських приміщеннях, а також за адресами проживання фігурантів і в їхніх автомобілях вилучено 465 тис. грн готівкою, чорнові записи, відбитки печаток підконтрольних компаній-нерезидентів, первинні господарські документи компаній-імпортерів та електронні носії інформації.

Триває слідство.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики