Цензор.НЕТ

11.02.19 21:00

Систему розпізнавання літаків "свій-чужий" модернізують до стандартів НАТО, - Міноборони

Про це під час зустрічі домовилися представники Міністерства оборони, Генерального штабу, Командування Повітряних сил ЗС України з керівниками вітчизняних підприємств-виробників радіолокаційного озброєння.

Систему розпізнавання літаків "свій-чужий" модернізують до стандартів НАТО, - Міноборони

Як повідомив начальник радіотехнічних військ Командування Повітряних сил ЗС України генерал-майор Сергій Вишневський, на погоджувальній нараді обговорювали варіанти модернізації наземних радіолокаційних запитувачів системи "Пароль", перспективи їх створення на новій елементній базі і адаптації відповідно до стандартів НАТО, пише Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Міноборони.

"Апаратна складова наземних радіолокаційних запитувачів, які застосовуються в Повітряних силах, хоча і виконує покладені на неї завдання, все ж залишається морально застарілою, - зазначив генерал-майор Сергій Вишневський. - Більш того, ми рухаємося в НАТО. Нещодавно цей курс закріплено в Конституції. Тому питання про відповідність стандартам Північноатлантичного альянсу в системі обміну інформацією є актуальним".

Генерал-майор Сергій Вишневський переконаний, що завдяки діалогу та плідній співпраці з підприємствами вітчизняного ОПК, Збройні сили здатні в найкоротші терміни вирішити питання переозброєння РТВ і повністю перейти на новий стандарт розпізнавання.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики