Цензор.НЕТ

12.02.19 12:04

Посольство США: РФ упродовж 4 років не виконує Мінські угоди. Вона мусить відвести війська і звільнити українських в'язнів

Посольство США в Україні констатує, що Російська Федерація впродовж 4 років з моменту підписання комплексу заходів щодо виконання Мінських угод порушує ці домовленості.

минские,соглашения

"Протягом останніх 4 років, що минають сьогодні з моменту підписання Тристоронньою контактною групою Комплексу заходів з виконання Мінських угод, Росія постійно не дотримується цих угод", - сказано в повідомленні посольства США на сторінці в Фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

У диппредставництві закликали: " Росія мусить припинити розпалювати створені нею гуманітарну, економічну та екологічну кризи, звільнити українських в’язнів, відвести озброєння та війська, здійснити негайне та всеосяжне припинення вогню".

Посольство США: РФ упродовж 4 років не виконує Мінські угоди. Вона мусить відвести війська і звільнити українських вязнів 01

12 лютого 2015 року учасники програми Тристоронньої контактної групи за підсумками переговорів в Мінську підписали "Комплекс заходів щодо виконання Мінських угод".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики