Цензор.НЕТ

12.02.19 13:39

Столтенберг закликав союзників активізувати підтримку України: Київ - дуже цінний партнер

Генеральний секретар Альянсу закликає союзників НАТО активізувати надання підтримки Україні в реформуванні оборонного та безпекового секторів, а також в проведенні реформ.

Столтенберг закликав союзників активізувати підтримку України: Київ - дуже цінний партнер

Генеральний секретар Організації Північноатлантичного договору Єнс Столтенберг нагадав про потребу продовження модернізації Збройних сил України та продовження боротьби з корупцією.

Про це Столтенберг повідомив на прес-конференції з приводу зустрічі міністрів оборони країн - членів НАТО, яка відбудеться 13-14 лютого в Брюсселі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

Зокрема, його запитали, чи допоможе прискорити інтеграцію України до Альянсу закріплення в українській Конституції положення про вступ до НАТО зовнішньополітичним стратегічним курсом країни. Він заявив, що Альянс докладає багато зусиль для надання допомоги Україні.

"Ми працюємо з Україною. Україна є дуже цінним партнером. Ми забезпечуємо Україну підтримкою різними способами. Ми маємо різні трастові фонди, різні програми. Ми допомагаємо їй модернізувати її оборонні інституції і безпекові інституції. Ми допомагаємо їй певною підготовкою, зміцненням потенціалу, коли йдеться про військово-морські сили", - заявив Столтенберг.

Водночас він сказав, що наполегливо закликає союзників активізувати цю підтримку, яку Україна отримує як в рамках НАТО як організації, так і окремо від країн-членів на двосторонній основі.

"Ми робимо це, аби допомогти Україні рухатися в напрямку євроатлантичної інтеграції, модернізувати її Збройні сили, і проводити реформи, в тому числі боротися з корупцією", - наголосив Столтенберг.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики