Цензор.НЕТ

12.02.19 16:41

Верховний суд підтримав рішення ЦВК про відмову в реєстрації Симоненка кандидатом у президенти

Верховний суд підтримав рішення суду першої інстанції про те, що постановою ЦВК лідеру Комуністичної партії Петрові Симоненку правомірно відмовили в реєстрації кандидатом у президенти

Верховний суд підтримав рішення ЦВК про відмову в реєстрації Симоненка кандидатом у президенти

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Громадське ТБ.

Суд обґрунтував своє рішення тим, що статут, найменування та символіка партії, яка висуває свого кандидата, не відповідає вимогам закону "Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборона пропаганди їхньої символіки", що обумовлює відмову йому в реєстрації.

"Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду вважає правильним висновок суду першої інстанції про те, що постановою ЦВК позивачеві правомірно відмовлено в реєстрації кандидатом на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 відповідно до п. 8 ч. 1 ст . 52 Закону України "Про вибори Президента України", - йдеться в повідомленні суду.

Симоненко разом із "Комуністичною партією" просив визнати незаконною постанову ЦВК, скасувати її, повторно розглянути його документи і зареєструвати кандидатом у президенти.

Центральна виборча комісія відмовила лідеру "Комуністичної партії України" Петрові Симоненку в реєстрації кандидатом на президентських виборах 2019 року.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики