Цензор.НЕТ

12.02.19 20:29

Наглядова рада НСТУ перенесла дату звільнення Аласанії на 6 травня 2019 року

Главу правління Національної громадської телерадіокомпанії України Зураба Аласанію звільнять з 6 травня 2019 року.

Наглядова рада НСТУ перенесла дату звільнення Аласанії на 6 травня 2019 року

Таке рішення ухвалила Наглядова рада під час засідання 12 лютого, коли повторно розглянула питання щодо відставки Аласанії, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Громадське.

За словами в.о. голови Наглядової ради "Суспільного" Світлани Остапи, пропозицію обрати дату звільнення Аласанії на обговорення внесла член Наглядової ради Тетяна Лебедєва.

Розірвання контракту з Аласанією вирішили відтермінувати, аби його не пов’язували з президентськими виборами в Україні​.

11 членів ради проголосували "за", четверо інших вимагали повного скасування рішення про звільнення.

Член Наглядової ради Євген Глібовицький подав пропозицію про те, щоб скасувати рішення про відсторонення Аласанії. Він також подав позов до суду з вимогою скасувати це рішення.

"Наглядова рада не пояснила причини розірвання контракту з головою правління нічим, окрім "ваші співробітники сміялися", — зазначив Аласанія, коментуючи це рішення.

За його словами, наглядова рада прийняла його річний звіт за 2018 і план на 2019.

Аласанія додав, що корпоративний секретар, якого прийняли на роботу в Наглядову, "витримав рівно одне засідання Наглядової ради, після чого терміново звільнився".

Нагадаємо, 31 січня наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України ухвалила рішення про дострокове відсторонення Зураба Аласанії з посади голови правління Суспільного мовлення.

Сам Аласанія заявив, що відсторонення його з посади відбулося з невідомих йому причин і з порушенням усіх процедур.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики