Цензор.НЕТ

13.02.19 08:24

Міністерство у справах ветеранів опікуватиметься сім'ями загиблих і померлих військовослужбовців, - Фріз

Міністерство у справах ветеранів опікуватиметься сім'ями загиблих і померлих військовослужбовців. У відомстві також буде окремий заступник міністра, який займатиметься саме сім'ями загиблих.

Міністерство у справах ветеранів опікуватиметься сім'ями загиблих і померлих військовослужбовців, - Фріз

Про це заявила міністр у справах ветеранів Ірина Фріз під час зустрічі з представниками ветеранської спільноти Дніпропетровської області, відповідаючи на запитання дружин загиблих воїнів, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

Одне з порушених ветеранами питань - наявність представництв Міністерства на місцях. За словами Ірини Фріз, структура та чисельність, на яку розраховує Мінветеранів, передбачає формування територіальних органів.

"Орієнтовно це має бути по 5 осіб в області, але кількість може варіюватися залежно від чисельності самих ветеранів у тому чи іншому регіоні", - зауважила Міністр у справах ветеранів.

Також під час зустрічі йшлося про виділення земельних ділянок, житла ветеранам та сім’ям загиблих, працевлаштування осіб з інвалідністю.

Крім того, було порушено питання психосоціальної адаптації військовослужбовців, ветеранів. Міністр наголосила на необхідності інформаційно-роз'яснювальної програми щодо роботи психологів. "Щоб військовослужбовці, ветерани та члени їхніх родин знали та були готові звернутися за психологічною підтримко до спеціалістів", - зауважила Ірина Фріз.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики