Цензор.НЕТ

13.02.19 11:21

Супрун заявила, що їде в Кабмін, щоб розблокувати роботу МОЗ

В.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун їде на засідання в Кабінет міністрів, щоб вирішити питання розблокування роботи МОЗ.

Супрун заявила, що їде в Кабмін, щоб розблокувати роботу МОЗ

Про це вона повідомила під час брифінгу в Києві, інформує Цензор.НЕТ.

Супрун зазначила, що зараз у планах її команди - комплексний захист системних змін, які вони почали ще в серпні 2016 року за трансформації системи охорони здоров'я в Україні.

"Зміни, які почалися в охороні здоров'я - це битва за перемогу гідності, чесності і майбутнього України. Минуле не може з цим змиритися, але використовує тільки ті інструменти, якими користувалися завжди - це адміністративний ресурс, хакерство проти правової системи України, брехня і мережа своїх агентів. Час минулого відійшов, час змін настав, тому нас ніщо не зупинить. Я їду в Кабмін, де буде засідання уряду, і ми будемо вирішувати це питання - Міністерство охорони здоров'я буде розблоковано", - заявила Супрун.

На цей момент суддя Окружного адміністративного суду Києва вже другу добу перебуває в нарадчій кімнаті і не виносить рішення про скасування заборони Уляні Супрун виконувати обов'язки міністра МОЗ.

Нагадаємо, раніше лідер Радикальної партії Олег Ляшко повідомив, що Окружний адміністративний суд м.Києва за позовом народного депутата Радикальної партії Ігоря Мосійчука заборонив Уляні Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я України.

У МОЗ повідомили, що консультуються з юристами щодо цього рішення суду.

У своєму поясненні рішення Окружний адміністративний суд міста Києва пояснив відсторонення Уляни Супрун від виконання обов'язків глави МОЗ тим, що, згідно з нормативними актами, перший заступник Міністра охорони здоров'я України може виконувати обов'язки міністра лише впродовж місяця. Крім того, перший заступник може виконувати лише ті повноваження міністра, які були йому надані за дорученням самого міністра, тоді як про наявність такого доручення щодо Супрун суду невідомо. Також суд врахував те, що Супрун досі перебуває у громадянстві США.

11 лютого в Окружному адміністративному суді Києва відбувся розгляд апеляції на відсторонення в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун від виконання обов'язків міністра. Суддя пішов до нарадчої кімнати і досі не ухвалив рішення.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики