Цензор.НЕТ

13.02.19 21:04

В Офісі великих платників податків пояснили, за рахунок чого виконуватимуть планові показники року

Керівник Офісу Кирило Коренюк назвав три ключові складові: економічне зростання, детінізація економки і - знищення схем ухилення від податків.

В Офісі великих платників податків пояснили, за рахунок чого виконуватимуть планові показники року

Про це фіскал розповів у своєму інтерв'ю інтернет-виданню taxlink.ua, відповідаючи на запитання кореспондента, як податківці мають намір виконувати планові показники при зниженні кількості перевірок бізнесу.

Перше: економічне зростання, яке спостерігаємо в останні роки. Друге: подальша кампанія щодо детінізації різних сфер економіки. Наскільки вона може бути успішною, бачимо по ринку праці. Третє: фактор, який залежить виключно від нас, фіскалів. Маю на увазі руйнування схем з ухилення від оподаткування та боротьбу з оптимізацією податків", - перерахував Коренюк.

Він підтвердив, що кількість підприємств, які потрапляють у план-графік перевірок, неухильно зменшується з року в рік. Зараз фіскали зосереджуються лише на ризикових платниках.

"Скажімо по Офісу цього року ми перевіримо тільки 103 підприємства, які демонструють ті чи інші ризики. Мушу зазначити, що ключовий принцип контрольно-перевірочної роботи Офісу великих платників (як і в цілому в ДФС) - ризикоорієнтованість. Тобто - вибірковість контролю на основі ризиків несплати податків. Підприємства, які дотримуються політики прозорого ведення бізнесу та мають високу податкову дисципліну, можуть працювати спокійно - їх перевірки оминуть", - зазначив керівник Офісу великих платників.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики