Цензор.НЕТ

13.02.19 21:56

Російських спостерігачів на наших президентських і парламентських виборах у жодних міжнародних місіях в Україні не буде, - Ірина Геращенко

Перший віце-спікер ВР Ірина Геращенко заявила про те, що російських спостерігачів не допустять до українських виборів навіть на один день.

Російських спостерігачів на наших президентських і парламентських виборах у жодних міжнародних місіях в Україні не буде, - Ірина Геращенко

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це вона написала в Фейсбуці.

Геращенко зазначила: "Коли ЄС, США чи Велика Британія відмовляють комусь у візі, візові центри не дають жодних пояснень. Кожна країна керується виключно своїми національними інтересами, вирішуючи, кого пускати, а кого ні на свою територію.

Жодних російських спостерігачів на наших президентських і парламентських виборах ні в яких міжнародних місіях в Україні не буде.

Це наше сувереннне право - захищати Україну від представників країни-агресора, від тих, хто підтримує війну в Донбасі і крадіжку Криму, хто бреше, що "нас там нема". Росіяни не можуть спостерігати за українськими виборами доти, поки РФ не віддасть нам Крим і Донбас, не звільнить наших заручників і військовополонених, не забере свою зброю і техніку і не піде.

І ще раз висловлюю глибоке занепокоєння, що в офіційному звіті БДІПЛ ОБСЄ з моніторингу президентських і думських виборів у РФ немає ані слова про фальсифікації цих виборів у Криму, де насильно паспортизують українців і де окупанти проводять псевдовибори на вкрадених територіях.

І колись ОБСЄ буде соромно за ці подвійні стандарти. А Україна сьогодні допомагає ООН, РЄ, ОБСЄ та іншим міжнародним організаціям не боятися і не забувати про свої принципи і статути.

Р. S. Всім іншим міжнародним спостерігачам ми раді і відкриті. Запрошуємо, чекаємо на кожній дільниці.

РР. SS. Росіяни, до речі, залишаються в СММ ОБСЄ. Але я особисто і всі наші дипломати доклали всіх зусиль, щоб їхній відсоток там значно зменшився".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики