Цензор.НЕТ

14.02.19 11:31

Окружний адмінсуд Києва задовольнив 62% позовів звільнених чиновників про відновлення їх на посаді, - глава суду Вовк

Окружний адміністративний суд Києва заявляє, що рішенням суду поновлено на посаді 62% звільнених чиновників.

Окружний адмінсуд Києва задовольнив 62% позовів звільнених чиновників про відновлення їх на посаді, - глава суду Вовк

Про це сказав глава Окружного адмінсуду Павло Вовк в інтерв'ю "Українським новинам", передає Цензор.НЕТ.

"Окружний адміністративний суд міста Києва задовольняє, згідно зі статистикою, за рік близько 60% позовів. А конкретно щодо категорії справ "звільнення з публічної служби" такий показник становить 62%", - повідомив він.

Зокрема, за 2018 рік із 378 справ задоволено позови щодо 235 справ.

Водночас Вовк наголосив, що переважно органи влади виконують рішення суду про відновлення звільнених чиновників. Цей процес блокується "виключно в поодиноких випадках щодо топ-чиновників".

Нагадаємо, в 2018 році Окружний адмінсуд Києва поновив на посаді екс-главу Державної фіскальної служби Романа Насірова, екс-главу Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського та екс-главу Державної авіаційної служби Дениса Антонюка. Приступити до обов'язків відновленим чиновникам не вдалося, проте вони отримали компенсації зарплати за час "вимушеного прогулу" в період судових розглядів у зв'язку зі звільненням.

Крім того, серед скандальних рішень суду - відновлення на посаді відстороненого ректора Національного медичного університету ім. Богомольця Катерини Амосової, а також відсторонення від виконання обов'язків міністра охорони здоров'я Уляни Супрун.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики