Цензор.НЕТ

14.02.19 12:39

ДБР відкриє справу стосовно Супрун за втручання в роботу суду

Печерський районний суд Києва зобов'язав ДБР відкрити кримінальне провадження щодо виконувачки обов'язків міністра охорони здоров'я Уляни Супрун за втручання в діяльність суду.

ДБР відкриє справу стосовно Супрун за втручання в роботу суду

Про це повідомляє "Судово-юридична газета", передає Цензор.НЕТ.

"Печерський районний суд Києва своєю постановою зобов'язав уповноважених посадових осіб Державного бюро розслідувань внести в ЄРДР відомості про вчинення кримінального злочину за ч. 2 ст. 376 Кримінального кодексу України і почати досудове розслідування щодо в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун", - повідомляє видання.

Зазначається, що така стаття Кримінального кодексу передбачає покарання за втручання в будь-якій формі в діяльність судді з метою перешкодити виконанню ним службових обов'язків або добитися винесення неправосудного рішення. Частина 2 цієї статті передбачає ті ж дії, вчинені з використанням службового становища.

Санкція ч. 2 ст. 376 ККУ передбачає позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п'яти років або арештом на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до трьох років

Нагадаємо, раніше лідер Радикальної партії Олег Ляшко повідомив, що Окружний адміністративний суд м.Києва за позовом народного депутата Радикальної партії Ігоря Мосійчука заборонив Уляні Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я України.

У МОЗ повідомили, що консультуються з юристами щодо цього рішення суду.

У своєму поясненні рішення Окружний адміністративний суд міста Києва пояснив відсторонення Уляни Супрун від виконання обов'язків глави МОЗ тим, що, згідно з нормативними актами, перший заступник Міністра охорони здоров'я України може виконувати обов'язки міністра лише впродовж місяця. Крім того, перший заступник може виконувати лише ті повноваження міністра, які були йому надані за дорученням самого міністра, тоді як про наявність такого доручення щодо Супрун суду невідомо. Також суд врахував те, що Супрун досі перебуває у громадянстві США.

11 лютого в Окружному адміністративному суді Києва відбувся розгляд апеляції на відсторонення в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун від виконання обов'язків міністра. Суддя пішов до дорадчої кімнати і до сих пір не виніс рішення.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики