Цензор.НЕТ

14.02.19 13:45

Зеленський, Порошенко, Тимошенко, Бойко, Ляшко - лідери президентських перегонів, - опитування КМІС

Згідно з даними Київського міжнародного інституту соціології, який з 31 січня по 10 лютого проводив опитування "Думки і погляди населення України", в першій трійці лідерів президентських перегонів як і раніше залишаються Володимир Зеленський, Петро Порошенко і Юлія Тимошенко.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт КМІС.

При цьому слід зазначити, що Володимир Зеленський ще далі відірвався від конкурентів у передвиборчій гонитві. Серед тих українців, хто визначився, за кого голосувати, шоумену віддають перевагу 26,9% респондентів.

Слідом за Зеленським йде Петро Порошенко, який цього разу не набагато випереджає Юлію Тимошенко. У нього 17,7%, тоді як у Юлії Володимирівни - 15,8%.

На четвертому місці як і раніше - Юрій Бойко, який тримається на рівні близько 10 відсотків. Гриценко, який раніше входив до п'ятірки лідерів, помітно просів і разом із Ляшко має по 6 із гаком відсотків.

Зеленський, Порошенко, Тимошенко, Бойко, Ляшко - лідери президентських перегонів, - опитування КМІС 01

Водночас, в гіпотетичному другому турі виборів Зеленський з величезним відривом обходить як Порошенка, так і Тимошенко

Зеленський, Порошенко, Тимошенко, Бойко, Ляшко - лідери президентських перегонів, - опитування КМІС 02

Зеленський, Порошенко, Тимошенко, Бойко, Ляшко - лідери президентських перегонів, - опитування КМІС 03

Втім, більшість респондентів (17,8%) вважають, що більше шансів виграти вибори має чинний Президент Порошенко. Трохи менше людей (16,8%) вірять, що перемога дістанеться лідерці "Батьківщини".

Зеленський, Порошенко, Тимошенко, Бойко, Ляшко - лідери президентських перегонів, - опитування КМІС 04

Опитування проводилося з 31 січня по 10 лютого серед 2007 повнолітніх жителів усіх областей, окрім окупованих територій. Помилка репрезентативності дослідження: чи не більше 3,3%.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики