Цензор.НЕТ

14.02.19 14:15

Рейтинги партій: "Слуга народу", "Батьківщина", БПП, "Опозиційна платформа - За життя"

Згідно з даними Київського міжнародного інституту соціології, який з 31 січня по 10 лютого проводив опитування "Думки і погляди населення України", якби вибори в парламент відбулися найближчої неділі, туди проходили б 4 партії.

депутат,вр,рада,верховная

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт КМІС.

Так, перше місце посідає політсила Зеленського "Слуга народу". Вона отримала підтримку 13,8% респондентів (або 24,6% від кількості тих, хто визначився).

На другому місці з 10,1% - ВО "Батьківщина" (18% від тих, хто визначився).

Третє місце із 7,9% (14,2%) посів "Блок Петра Порошенка "Солідарність".

5,8% (10,3%) респондентів відповіли, що віддали б свій голос за "Опозиційну платформу - За життя".

Інші політсили не долають п'ятивідсотковий поріг, щоб потрапити до парламенту. Найближче до нього Радикальна партія Олега Ляшка та "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка - до голосування за них схиляються по 3,5% респондентів. Хоча якщо рахувати від кількості тих, хто визначився, - то обидва набирають трохи більше 6 відсотків.

Рейтинги партій: Слуга народу, Батьківщина, БПП, Опозиційна платформа - За життя 01

Рейтинги партій: Слуга народу, Батьківщина, БПП, Опозиційна платформа - За життя 02

Решта партій наразі мають доволі примарні шанси потрапити в парламент. Наприклад, рейтинг "Опозиційного блоку" (без Бойка, але з Вілкулом та Колесніковим), партії "Наші" Мураєва, "Свободи" та "Самопомочі" Садового розташовуються в діапазоні від 1 до 2 відсотків від загальної кількості опитаних.

Водночас відсоток тих, хто не визначився з вибором, дуже великий - 32,4%. 6,7% опитаних взагалі не стали б брати участі в парламентських виборах, 2,6% - зіпсували б бюлетень, 2,3% - відмовилися відповідати на це запитання.

Опитування проводилося з 31 січня по 10 лютого серед 2007 повнолітніх мешканців усіх областей, окрім окупованих територій. Похибка репрезентативності дослідження: не більше 3,3%.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики