Цензор.НЕТ

14.02.19 15:24

Вільямсон - Полтораку: Велика Британія і надалі підтримуватиме Україну і заохочуватиме до цього всіх союзників

Велика Британія буде пропонувати Україні допомогу, а також заохочувати всіх своїх союзників допомагати Україні конкретними справами.

Вільямсон - Полтораку: Велика Британія і надалі підтримуватиме Україну і заохочуватиме до цього всіх союзників

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони, про це заявив державний секретар з питань оборони Великої Британії Гевін Вільямсон у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі.

"Україні потрібно рухатися уперед і ми робимо важливі кроки до того, щоб стати повноцінним членом Альянсу. Для цього є непохитне прагнення українського народу та тверда політична воля", - сказав Полторак.

У свою чергу Вільямсон наголосив, що з боку Великої Британії буде продовжено допомогу Україні та діалог буде постійно відбуватися на двосторонньому рівні та заохочуватиме усіх союзників допомагати Україні конкретними справами.

Також Полторак повідомив, що під час діалогу сторони обмінялися думками, що стосуються спільної безпеки, яка є неподільною для нашої держави і союзників.

"Ми обговорили основні питання, які стосуються оборонної реформи Міноборони України, яка відбувається за підтримки НАТО", - сказав він і зазначив, що прискорений вступ України в НАТО відповідає фундаментальним національним інтересам України.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики