Цензор.НЕТ

14.02.19 17:25

Одним із перших я подам законопроект про імпічмент, - Садовий

Кандидат у президенти України Андрій Садовий заявив, що однією з перших його ініціатив на посаді буде внесення до парламенту законопроекту про припинення повноважень Президента.

Одним із перших я подам законопроект про імпічмент, - Садовий

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Телеканал 24.

"Якщо обрали президента, а він нічого не робить, то його треба відправляти у відставку. У нас сьогодні немає в законі прописаної норми, щоб це зробити. Навіть коли Януковича відправляли у відставку, робили це абияк", - сказав Садовий на зустрічі в Полтаві.

Крім того, він також наголошує на необхідності передовсім прийняти нове законодавство про вибори - пропорційна система з відкритими списками, "щоб українці обрали до Верховної Ради людей зовсім іншої якості".

У передвиборчій програмі кандидата на пост Президента України Андрія Садового окремий розділ присвячено відповідальності влади. Крім процедури імпічменту і виборів до парламенту за відкритими списками, політик пропонує ліквідувати обласні та районні державні адміністрації, зменшити кількість депутатів у радах всіх рівнів, а також ввести голосування за закони більшістю присутніх у залі депутатів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики