Цензор.НЕТ

14.02.19 21:02

"Якщо побити, руку-ногу зламати, то п'ятірка. Якщо кислотою облити, то 2,5-3", - Торбін розповів, як Левін замовив йому напад на активістку

За словами підозрюваного, йшлося не про вбивство, а про заподіяння тілесних ушкоджень.

"Якщо побити, руку-ногу зламати, то п'ятірка. Якщо кислотою облити, то 2,5-3", - Торбін розповів, як Левін замовив йому напад на активістку

Розшифровку допиту підозрюваних у вбивстві херсонської активістки Катерини Гандзюк зачитую на засіданні Шевченківського районного суду столиці, повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ. Там уже третій день обирають запобіжний захід голові Херсонської облради Владиславу Мангер, підозрюваному в організації вбивства.

За словами Сергія Торбіна, зустріч з Олексієм Левіним, ще одним фігурантом справи, який зараз переховується в Домінікані, відбулася в середині серпня і була випадковою.

""Він питає, чи є хтось із людей? Є робота". Я питаю: яка?". "Треба завдати тілесні ушкодження"", - сказав, згідно з розшифровкою допиту, Торбін.

"Я запитав: "Кому завдати, що за тілесні ушкодження? Кому конкретно?". Він каже: "Гандзюк". Я трохи здивувався. Потім кажу: "А як ти собі це уявляєш? Це ж жінка". "Ну, жінка і жінка, і що?". Кажу: "Я сам цього робити не буду, у хлопців спитаю. Що по чому?". "Якщо побити, руку-ногу зламати, то п'ятірка. Якщо кислотою облити, то 2,5-3"", - описав Торбін під час допиту свій діалог з Левіним.

За словами Торбіна, Левін сказав йому, що Гандзюк "усіх задовбала". І що її діяльністю не задоволений якийсь "Миколайович".

"Я запитав, хто це - Миколайович?". "Ти що, не знаєш, хто такий Миколайович? Ну, я так припустив, що це може бути Мангер"", - стверджує Торбін.

"Левін хотів, щоб хлопці зробили тілесні ушкодження, мала бути рука-нога, середньої тяжкості ушкодження, а не такі наслідки. Кількість сірчаної кислоти вибирав виконавець", - додав Торбін.

Нагадаємо, 31 липня 2018 року на в.о. керуючого справами виконавчого комітету, радника херсонського міського голови Катерину Гандзюк напали біля під'їзду її будинку й облили сірчаною кислотою.

Як повідомили у поліції, нападом на Гандзюк керував ветеран АТО, який використовував своїх товаришів по службі.

4 листопада потерпіла померла в лікарні.

Генпрокурор Юрій Луценко 4 грудня заявив, що у справі про вбивство Катерини Гандзюк оголошено підозру раніше судимому громадянину на прізвище Левін.

11 лютого 2019 року главі Херсонської облради Владиславу Мангеру оголосили про підозру в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики